Za nami druga kolejka rozgrywek I ligi wojewódzkiej C2

Tym razem rozgrywaliśmy mecz wyjazdowy z Gryfem  Wejherowo

Gryf Wejherowo WKS - Lechia Gdańsk AP

1  :  2

Dzisiejsze spotkanie rozgrywaliśmy w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Silny wiatr i padający mocno deszcz nie pozwalał w pełni pokazać naszych technicznych umiejętności  i utrudniał szybką grę kombinacyjną jaką przecież preferujemy. Jak się jednak okazało nawet przy "wyspiarskiej pogodzie" możemy odnosić zwycięstwa, choć dzisiejsze przyszło z dużym trudem.

W pierwszych minutach straciliśmy bramkę na 0:1, którą na szczęście jeszcze w pierwszej połowie udało się odrobić dzięki Nikodemowi Kozłowskiemu. Do przerwy wynik 1:1.

Druga połowa to wyrównana gra z licznymi sytuacjami bramkowymi po obu stronach boiska, mieliśmy kilka 100% okazji do strzelenia bramki ale się nie udawało...

Za to w samej końcówce spotkania świetną akcję przeprowadził Konrad Modrzyński i zdobył bramkę na wagę zwycięstwa w tym spotkaniu. Brawo!!

Podziękowania dla całej drużyny, bo dziś dali z siebie wszystko.

Następne spotkania już za tydzień, podejmujemy w sobotę o godz. 11.00  na Traugutta 29 zespół GAP Sparta.